| Silvia a întrebat:

Dupa destul de mult timp, m-am gandit sa vad care mai e treaba pe TPU si sincera sa fiu chiar eram curioasa si mi-era dor intr-un fel de site.Asa ca m-am uitat putin pe ici-colo, am dat doua-trei raspunsuri si am vazut ca dupa ce postez un raspuns imi apare urmatoarea chestie:
"Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari.", urmata de cateva intrebari la care trebuie sa raspund.
Intrebarea mea este : Chestiuta asta apare tuturor, sau cum? Oricine isi poate da cu parerea despre intrebarile celorlalti?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Chestionarul apare numai userilor seniori.

5 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Da pe unde umblasi lele.

| oglindasultanului a răspuns:

Si eu primeam ceva dupa ce postam raspunsuri, dar nu imi amintesc acum ce era, am dezactivat din setari. Poate ca da apare la toti. Eu nu situ ce "utilizator senior" aici, si cand am intrat cu intrebarile mele "ciudate" cineva ma acuza ca am cautat pe google "chesti tari" si facut intentionat sa devin "senior" iar eu nici macar nu stiam sa folosesc site, sau sa-mi pese chestii de genul, m-am simtit f prost sa mi se spuna asta. Am sters "raspunsuri si intrebari" de pe cont vrand sa nu-l mai folosesc, atunci exista varianta "sterge cont" dar nu am vrut. Acum las raspunsuri pentru curiosii care-s interesati de profil meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum gasesti ca a evoluat Clopotzel.TPU? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare seniorilor.Nu este obligatoriu, asa ca poti trece mai departe.Raspunsul tau va apare cu siguranta.

| gio10 a răspuns:

Nu apare tuturor, doar in caz ca nu ai raspuns la multe intrebari.