| Me_3490 a întrebat:

De ce mereu cand intru pe TPU imi arata:
"Ne cerem scuze, TPU are in acest moment probleme tehnice.Ne grabim sa le rezolvam."
Ce se intampla cu TPU? :_/

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Păi...răspunsul e logic:fiindcă TPU are probleme tehnice.
De ce le are? Fiindcă adminilor pur şi simplu nu le mai pasă de noi şi lasă haosul să invadeze site-ul. Citeşte-mi şi mie penultima întrebare.
PaPa!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Serverul este suprasolicitat. Cel mai probabil după ce se va termina vacanţa de vară, problema se va remedia de la sine. Că de făcut, nu pare să facă cineva ceva în această privinţă...
Răbdare, răbdare şi iar răbdare!

greece12
| greece12 a răspuns:

Fii ingaduitoare,iubita.
E vacanta, stai sa treaca vara, ai rabdare...

| Minks a răspuns:

Raspunsul ti-e deja dat. Au probleme tehnice, cu serverul probabil.

| Petre a răspuns:

Ori au probleme cu serverul (din cauza traficului), ori e ceva la Baza de date (Database).

| Makingston a răspuns:

Are prea multi vizitatori...e arhiplin si cade hostul... cred

| meedanyy a răspuns:

Si mie imi apare la felthinking

Cred ca sunt multi logatzi love struck