| joice_4654 a întrebat:

"Ne cerem scuze, TPU are in acest moment probleme tehnice. Ne grabim sa le rezolvam."
Hai, serios TPU.

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mda...se grabesc de 3 saptamani!
ce mai graba...

| Eღilia62 a răspuns:

Traficul prea mare!
@Jelli LOL e adevarat ce scrie in imaginea aia.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

laughing
de 3 saptamani aceeasi problema "Ne cerem scuze..."

| Psihoyounger a răspuns:

Eu deja m-am obișnuit cu acest mesaj. Ar mai fi ăla cu "putem găsi orice scuză dar bla, bla, bla." Tot respectul pentru echipa TPU.ro care probabil face tot ce poate, dar aici e deja exagerată situația.

| ΔH a răspuns:

Doar se supra solicita vps-ul ala idiot.
In loc sa bage o reclama-n plus si sa-si cumpere un vps mai performant, prefera sa bage banii aia-n buzunar si sa faca optimizari de tot rahatul.

| AliceIDK a răspuns:

Da TPU... Va rog, faceti o "camaruta" ca sa incapa toti useriwinking

| emima a răspuns:

Ma cam streseaza problemele astea cand mie lumea mai draga pe TPU apare problemele astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/GpYV6.jpg

| Geotr a răspuns:

Mda...si eu m-am saturat sa tot vad asta, dar nu avem ce face

| RaresA a răspuns:

Dragi colegi exista o sectiune de CONTACT, este greu? succes

| bunny_9958 a răspuns:

Daa se grabesc de o saptamana incoace sa le rezolveoh go on.nici macar funditele nu mai merg date.le-au desfiintat sau ce ca nu inteleg?laughingsi ce probleme poate sa aiba site-ul ataaat de grave? da` ma rog cine ne asculta pe noi ca adminii stau cu mana in fund si rad de noiwinking