| Fatamuntilor a întrebat:

Sunt sau fost probleme la site? Acum cateva ore cand am vrut sa intru era un mesaj de genul,, Ne cerem scuze,in acest moment,TPU,are probleme tehnice, ne grabim sa le rezolvam!
Voi ati probleme, sau nu am putut eu intra?
Multumesc!

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, au fost nişte probleme tehnice.

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

INCA mai sunt, De exemplu nu pot intra la categoia,, Dragoste si sex

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Probabil se vor rezolva de tot în scurt timp.

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

S-a rezolvat,

| CautNume a răspuns:

Au fost, iar, probleme tehnice.Chiar nu mai vazusem de mult timp imaginea cu "Ne cerem scuze, in acest moment, TPU, are probleme tehnice, ne grabim sa le rezolvam!"...

| Fatamuntilor explică (pentru CautNume):

Si iti era dor... eu nu am vazut niciodata.M-ai facut sa rad inainte de culcare.

| CautNume a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, imi era foarte dor...Acum vreun an aparea mai mereu imaginea aceea.Devenise foarte enervant.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Văd că ai cont de aproape un an...
În vara lui 2011 era isterie din cauza mesajului ăla.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Cred ca atunci si traficul e mai mare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu cred că s-a micșorat, dar cică acum adminele se ocupă mai mult de site...

| DenisIonut01 a răspuns:

Zice clar a fost de la ei! mie unu acum imi merge putin cam greu happy

| Fatamuntilor explică (pentru DenisIonut01):

CORECT; si mie imi merge foarte greu.

| mola a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema si am intrat aici numai prin TPU LOG.

| Fatamuntilor explică (pentru mola):

Nici nu mai stiu cum am reusit sa intru; cred ca prin raspunsurile date prin e-mail.
Dealfel vad ca si traficul e slab de tot.

| oAaaNaa a răspuns:

Da,au fost astazi, erau probleme tehnice, iar iei incercau sa repare asta, mi-a aparut si mie!happy

| pescarhoinar a răspuns:

Da.