| KoJo07 a întrebat:

De ce mi s-a cerut sa completez profilul ca sa postez intrebari? Ideea e ca nici nu prea avem ce sa completez la el, decat sa pun data de nastere

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu e obligatoriu sa completezi tot si doar ce doresti, ai putea adauga localitatea ta, data de nastere, sexul etc

| kar1GaNNN a răspuns:

Pui data de naștere, numele si prenumele tau, sexul ( masculin sau feminin ) etc. si bifezi sau debifezi anumitele opțiuni pe care le ai la Setări cont.