| xNuiiDeTiine a întrebat:

Mi-am facut un cont Google+, apoi mi-a cerut data de nastere, am pus-o iar apoi mi-a spus ca trebuie sa introduc o data de nastere valabila. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AdeTeUraste a răspuns:

Trebuie sa pui ceva peste 18 ani. Altfel nu merge, si mie mi s-a intamplat acelasi lucru. big grin

5 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Probabil pentru că ești prea mică.winking Dacă vrei neapărat să-ți faci cont google selectează acolo că ești născută în anul 1990 (exemplu). Trebuie să ai minim 14 ani pentru a te înregistra, din câte știu eu.

Pa, pa. wave

| FaFaLikeYou a răspuns:

Apare de la 2013 pana la 1900

nu pune chiar 1900 sau 2013(lol ai 0 ani sau 113 ani ) pune ceva gen 1992 si ai si peste 18 ani

| xNuiiDeTiine explică (pentru FaFaLikeYou):

Pai imi cere doar ziua si luna sad.

| FaFaLikeYou a răspuns (pentru xNuiiDeTiine):

Nu se poate. fac eu cont?

| Cozon3 a răspuns:

Pune peste 18 Ani daca esti minora sau daca esti adult pune varsta ta corectawinkingFUNDA puppy dog eyes?