| AirănMeidăn a întrebat:

De ce mi s-a sters intrebarea asta?:

"De unde pot cumpara seminte de zorele(preferabil albastre)? la florarii se vand si seminte? sau ar trebui sa merg la un magazin unde se vand doar seminte si chestii de genul? scuze de categorie"

pun si eu o data o intrebare pe bune, si mi-o sterg adminele

Răspuns Câştigător
| LostInPark a răspuns:

Doar primavara se planteazawinking

Posteaza cu un calendar langa tine data viitoare. Spor!

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Poate n-au scuzat categorie, însă mă îndoiesc c-ai postat întrebarea la dragoste și sex sau la totul despre TPU.
Cere reanalizarea întrebării.
Baftă!

| AirănMeidăn explică (pentru Musique):

am postat la conversatii
ce, de parca nu poti avea o conversatie despre semintele de zorele

| Musique a răspuns (pentru AirănMeidăn):

laughing)
M-am documentat și astea se pot folosi ca droguri, deci ăsta poate fi un motiv pentru care ți-au șters întrebarea.
Întreabă la magazinele naturiste, plafar, farmacii.

| AirănMeidăn explică (pentru Musique):

Nu conteaza
poate eu voiam sa le plantez, si in cazul asta nu ar fi trebuit sa-mi stearga intrebarea avand in vedere ca nu aveau de unde sa stie ce fac eu cu ele

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Găsești, chiar și la Dedeman, la raionul de grădinărit.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Le este frica de puterile ascunse ale semintelor de zorele.

| AirănMeidăn explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

foarte frumoase florile, voiam sa le plantez pe mormantul bunicii si TPU nu-mi da voie

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Mare pacat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seminte de zorele? Meidăn, wtf?!

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

stiam eu ca asta se va intampla daca postez intrebarea
am si eu latura mea finuta, ce vreti, voi astia de la trivia...habar n-aveti ce-i aia sensibilitate

| DonaldTrump a răspuns:

Daca ar pune on jihadist isil un videoclip in care executa prizonieri sa vezi ca nu ar sterge intrebarea plus contul aluia dar cand pui si tu o intreabare normala, vine un intelijent iti da report la intrebari si probabil la 2-3 reporturi sterge automat o intrebare fara sa verifice despre ce e.

| AirănMeidăn explică (pentru DonaldTrump):

si eu care voiam sa fac niste ceai de zorele

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Saracu sad

| Neberius13 a răspuns:

Deci asta era întrebarea pe care au șters-o înainte să apuc s-o văd ieri

| AirănMeidăn explică (pentru Neberius13):

nici eu nu apucasem sa vad singurul raspuns primit

| LostInPark a răspuns:

Probably reflex, juuust reflex...
Sau admin tine prea mult la tine si n-a vrut sa-ti strice imaginea cu intrebarea aia.O fi crezut ca ai patit ceva.Nu stiu, esti bine? :/

| AirănMeidăn explică (pentru LostInPark):

dar voiam doar sa plantez zorele

| LostInPark a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Doar primavara se planteazawinking

Posteaza cu un calendar langa tine data viitoare. Spor!