| Miruna15 a întrebat:

De ce mi se intampla ca atunci cand am pus o intrebare aceasta fiind aprobata, atunci cand imi arata ca am un numar de raspunsuri [ex:2] si vreau sa le vad, nu imi arata decat intrebarea pusa de mine. Va rog sa imi explicati

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza felului cum functioneaza programul TPU, acesta actualizeaza raspunsurile din ora in ora, poti vedea la Raspunsurile mele, asa ca raspunsurile sunt afisate cu intarzieri de pana la aproape o ora, depinde cat timp mai curge de cand s-a dat raspunsul si pana la actualizare. Numai bine!

2 răspunsuri:
| LexieG a răspuns:

Iti apare asa deoarece deja cateva persoane au raspuns dar raspunsurile lor trebuie aprobate mai intai, pentru a se evita rasounsurile cu injuraturi si mesaje obscene.Raspunsurile apar de obicei in scurt timp dupa postarea intrebarii, insa depinde si de traficul de pe TPU. Funda?

| FataCuMinte97 a răspuns:

Si mie mi se mai intampla asa.Cred ca este o chestiune de a site-ului. oricum daca dai refresh sau inchizi si deschizi fila din nou merge.Asa fac eu si merge.
Bafta!