| Cookieh a întrebat:

Care este timpul mediu in care este aprobata o intrebare pentru a fi pusa pe site? Conteaza si ora la care este scrisa intrebarea?

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Întrebările apar pe loc, de exemplu când pun o întrebare, în 2-3 minute am răspunsuri.
Acele întrebări care apar mai greu sunt ale utilizatorilor avertizaţi, în pericol de suspendare pentru că sunt mai atent analizate. Şi tot greu apar şi întrebările utilizatorilor noi pentru că au nevoie de aprobare. Dacă eşti în categoria asta, stai liniştită, pentru că la un anumit număr de întrebări şi răspunsuri, întrebările şi răspunsurile tale vor apărea automat>big grin

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acest lucru ţine mai mult de actualizările datelor site-ului, care se fac o dată la 10-15 minute. Nimeni nu stă să citească toate întrebările şi să le aprobe (altfel s-ar fi văzut un rezultat).
Deci, o întrebare în mod normal apare pe site în maxim 15 minute.
Numai bine!

| bianca9422 a răspuns:

In jur de jumatate de ora
iti dai seama ca la atatea intrebari, dureaza ceva timp.

nu, nu cred ca ora conteaza

succes happy

| ღmirunikaღ a răspuns:

30-20 min nu conteza