blonda_suprema
| blonda_suprema a întrebat:

De ce intrebarea mea a fost aprobata, iar apoi pusa in asteptare? Sincer chiar vreau raspunsurile la acele intrebari.

Răspuns Câştigător
| vio2006 a răspuns:

Mama mia...am dat din intamplare peste discutia asta intre clau si alessa... fetelor cat de rele puteti fii? aveti timp de atata ...nu,nu pot sa zic... e prea de tot...eu recunosc ca sunt dusa si cateodata incomodez... dar buna purtare? a plecat pa? Eu as avea nevoie de un psiholog, daca ma poate ajuta cu sfaturi... dar voi... daca zic "ma dezamagiti"... e prea mult? ...inteleg ca una e psiholog si una...steward? dna care are cursa... mi se pare cam lipsita de tact cand se enerveaza...ma iertati doamna, nu stiu cum sa va iau mai usor sa nu va supar... stiti cum e cu raspunsurile astea? daca nu-ti convin, dai pe "off" ca la telecomanda...nu mai fiti frate/soro asa veninoase... e plina lumea de rele...

3 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Se spune ca cel mai destept cedeaza, dar efectiv nu ma pot abtine cand vad cata inversunare si frustrare urla in tine! La un moment dat te-ai luat si de mike1993 si de Ada... Iti propun sa ne intalnim, sa ma vezi, sa ma cunosti, nu sunt deloc o fetiscana acneica, s-ar putea sa fii surprinsa de cat de draguta sunt! Motivul pentru care nu am fotografie, este pentru ca nu vreau sa-mi dezvalui identitatea, am acest drept, in plus, acest site nu este un site de alegere a MISS TPU! Motivul pentru care stau atat de mult pe net, nu este cel pe care cu atata rautate il insinuezi tu, ci pur si simplu chiar am cateva zile libere si imi place sa-mi petrec timpul asa, eu nu am copil ca tine, locuiesc singura, iar iubitul meu este momentan in Franta la un seminar international de stomatologie. Daca mai ai si alte nelamuriri in privinta mea, chiar te rog sa ne vedem, sincer incepi sa ma deranjezi! In plus, la varsta ta, ( eu am 26) ca mama si sotie ce te aflii, nu as avea asemenea reactii, sincer, ar trebui sa fii mai matura! Nu iti dai seama ca prin reactiile tale nu dovedesti decat frustrare, rezultand ca tu ai probleme! In calitate de psiholog, ma ofer sa te ajut! Si insist sa ma cunosti, poate asa te mai calmezi odata cu posturile astea, care, cu siguranta, nu numai ca nu ii intereseaza pe ceilalti membrii de pe site, ba mai mult, sunt sigura ca ii deranjaza, asa ca te rog sa te calmezi si daca poti, ajuta oamenii, sau nu pentru asta te-ai logat pe acest site?!

blonda_suprema
| blonda_suprema explică:

ALESSA NU ESTI PE SUBIECT (CEEA CE VAD CA TE CARACTERIZEAZA) SI DACA NU STII RASPUNSUL, ABTINE-TE SA FACI COMENTARII CARE NU-SI AU LOCUL NUMAI CA SA MAI DAI UN RASPUNS OARECARE.
DAR DACA TOT AI FACUT NISTE COMENTARII ABERANTE, LASA-MA SA MA DELECTEZ PUTIN SI SA-TI RASPUND PE ACELASI TON CA ASTAZI CHIAR NU MA AMUZASEM DELOC PANA CE NU AM VAZUT POSTAREA TA. PT ASTA TREBUIE SA ITI MULTUMESC PT CA IMI FACI VIATA MAI HAZLIE.
Deci sa o luam cu inceputul. Dupa cum bine vezi iti place sa ma copiezi si tu esti cea frustrata. Eu nu am nimic de ascuns. In al doilea rand ma iau de cine vreau si exact asa cum vreau fara sa-ti dau tie explicatii. Acum ma iau si de tine ca sa nu ti se para ca esti singura pe aici si nu te baga nimeni in seama. Vezi, chiar ai un prienen.
Propunerea de a ne intalni cred ca va cadea din start ca eu chiar sunt ocupata (in jumatate de ora trebuie sa plec catre servici ca am cursa). Mi-ar place sa ne intalnim, sincer iti spun dar agenda mea este cam plina. Asta cu identitatea m-a dat pe spate.
Faza cu timpul liber nu stiu ce sa zic. Nu erai tu aia care dadeai sfaturi utile despre petrecerea timpului liber? Numai netul nu se gasea in frazele tale. Uite eu te sfatuiesc sa iesi cu o prietena la un suc, sau la o cofetarie, sau chiar sa vizitezi un muzeu, ca e mult mai relaxant decat sa stai sa-ti strici ochii in calculator si enervandu-te (veeezi, eu am grija de sanatatea ta deci nu sunt atat de rea precum ma crezi ).
Cat despre iubitil tau, chiar nu ma interesa cu ce se ocupa si pe unde umbla dar daca tot ai tinut ca sa o spui asa ca sa te dai maaare, iti promit ca daca imi dai adresa cabinetului lui o sa-i fac o vizita sa ma consulte si pe mine(stomatologic)si daca am vreo problema cu dantura poate ma rezolva tot el.
Ar mai fi ceva de adaugat? A da treaba cu varsta. Aici chiar m-ai prins .Ups.Chiar nu par de varsta mea. Dar crede-ma ca e mult mai bine asa decat sa ai o varsta de 2zeci si putin peste jumate si sa te crezi ca nu-ti mai ajunge nimeni la nas si sa te crezi de 40 (SE NUMESTE SNOBISM)
Asra cu frustarea am mai auzit-o si deja a inceput sa se invecheasca...
Asta cu psihologul e cea mai tare. Ca vrei sa ma ajuti in ce? Sa strangi paturile, sa dai cu aspiratorul (adevarul ca as cam avea nevoie de cineva sa ma ajute la astea ). Imi pare rau pentru tine ca nu ai clienti si asa incerci sa racolezi de pe site-uri. Dar cred ca as putea sa te ajut intr-un fel si anume am pe cineva cu Alzhaimer si as putea ca sa ti-o las vreo luna sa o ajuti si te platesc pentru asta.
Cat despre posturi, atat cat vad ca te intereseaza pe tine eu sunt linistita. Nu pentru asta esti pe aici? Sa scrii peste tot.
Si acum scuza-ma dar criar trebuie sa plec sa-mi fac meseria. Ne mai auzim curand.

blonda_suprema
| blonda_suprema explică:

OOOOOOOOOOO, sa inteleg ca am ajuns vedeta? Ups ma bucur asa de tare fetelor ca am asa success. Vad ca toata lumea imi citeste postarile. Super! Cred ca fac cel mai mare rating de pe acest sait. Daca vreti va dau si autografe.