| anonim_4396 a întrebat:

De ce moderatorii îmi aproba atât de greu întrebările postate? De când mi-a fost suspendat contul o luna, vad ca în momentul când pun o întrebare scrie "în așteptare ", și după un timp îndelungat e vizibila pe site. Înainte de a-mi fi suspendat contul cum puneam întrebarea era și vizibila.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tocmai fiindca ai fost suspendat toate postarile tale merg la moderare si cum nu sunt multi moderatori trece mai mult timp pana sunt moderate si abia apoi postate pe site.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Da,e ciudat, văd că nici userul anului nu a fost desemnat, totul merge ca pe frânăhappy

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este deloc ciudat, asa sunt regulile TPU, te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la Intrebari frecvente.
Cu userul anului si pe mine ma mira, nu-mi amintesc ca sa fi intarziat atat desemnarea.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Ma refeream ca încă nu a fost desemnat userul anuluihappy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sub „control judiciar".

| Mosotti a răspuns:

Pai ne intrebi pe noi? De ce nu intrebi adminul? Da un mail acolo si intreaba pana cand vor fi moderate intrebarile tale.

| Brizbriz a răspuns:

E la mintea cocosului, ai fost prins incalcand regulile, ajungi la coada vacii, adica, ultimul caruia ii sunt citite intrebarile inainte de a fi aprobate si nu devin publice fara aprobare