| cristianorudi7 a întrebat:

DE CE NU MA TINE LOGAT? De vreo 2 luni imi face figura asta. Si mai bifez si casuta aia tampita. Site prost...

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu e neaparat problema cu site-ul, ci poate fi si urmatoarele lucruri:
1. Browser-ul pe care-l folosesti. Dezinstaleaza-l si instaleazal din nou, sau incearca altul.
2. Internetul, o mica problema cu netul, care s-ar putea sa se rezolve in scurt timp.
3. Probleme cu pc-ul, adica cu windows-ul, un virus si ceva, care nu-ti mai pastreaza history-ul pe care il pastra inainte, si anume parolele, conturile, etcwinking
Incearca sa stergi si sa descarci iar browser-ul pe care-l folosesti, daca nu, schimba-l.
Daca nu mrge, instaleaza un antivirus, recomand Avira sau Avast.

| Maysa a răspuns:

Înseamnă că ai IP dinamic. Calmează-te!