| roxyb97 a întrebat:

Dac nu bifez casuta tine-ma logat 7 zile atunci cand imi fac cont ce se intampla?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nimic nu se intampla! De fiecare data cand intri pe site o sa te loghezi cu email si parola. Daca bifezi tine-ma logat 7 zile, atunci intri pe TPU direct din browser fara sa te mai loghezi cu email si parola.
Bafta!

| KaTaNa97 a răspuns:

Daca apesi te va tine logat 7 zile
daca nu apesi, prima data cand iesi de pe site-ul TPU te delogheaza automat si trebuie sa te loghezi^^

| Mara989 a răspuns:

Daca nu bifezi casuta "tine-ma logat 7 zile", va trebui sa scrii id-ul si parola de fiecare data cand vrei sa intri in contul tau (pe tpu.ro).