| Teo192 a întrebat:

am o problema. deci pot pune intrebari dar cand vreau sa raspund nu pot! dc? imi spune daca: Doresc sa il editez. sau Doresc sa-l public. Daca apas Doresc sa-l editez nu se intampla nimic. iar daca apas Doresc sa-l public imi zice ATENTIE! si ca poate sa-mi sparga pc-u etc. va rog ajutati-ma! FUNDA

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Tu dă cu incredere click pe "Doresc sa-l public", caci nu se intampla nimic la pc.
Uita-te la alti utilizatori care au mii de raspunsuri; crezi ca au patit ceva la calculator? Nu! Ai incredere, ca nu se intampla nimic.

2 răspunsuri:
| Teo192 explică:

Multumesc foarte mult

| Teo192 explică:

Multumesc Foarte Multbig grin