| Lɑяisɑ a întrebat:

De ce nu merge sa raspund la intrebari? Dau clik pe intrebare si ma trimite iar la prima pagina.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă acest lucru ţi se întâmplă doar cu o anumită întrebare, însemnă că aceasta a fost raportată, dar încă n-a apucat să dispară de pe site. Iar dacă ţi se întâmplă cu toate întrebările, înseamnă că e o eroare a programului/site-ului. Trebuie să aştepţi puţin şi problema se va remedia de la sine. Tuturor ni se întâmplă uneori.
Numai bine!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că acea întrebare a fost ștearsă!
Pa, pa.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Asta se intampla doar uneori si nu ai ce face, sunt probleme tehnice.

| alexandra_7459 a răspuns:

Larisa si la mine cateo dat ma une sa apas pe prima pagina si tt nu se ma trimit si ma enerveaza si nu ma intru o 1saptamana si dupa merge nu stiu dc