| ByaBii a întrebat:

De ce atunci cand dau clik la unele intrebari, pentru a raspunde la ele, ma trimite pe o alta pagina cu intrebari si astfel nu reusesc sa intru si sa raspund le cele dorite.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Ele sunt rapoartate si sunt in curs de stergere! Incalca regulamentul.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pentru ca acea in trebare nu mai este valabila ca se va sterge dupa siteu.

| Azµre a răspuns:

Depinde, de exemplu azi au fost probleme tehnice, dar de obicei problema apare atunci când întrebarea e raportată sau abia postată pe site.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Sunt intrebari ce incalca regulamentul.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doua situatii in cazul asta:fie intrebarea a fost stearsa, fie este de curand postata si inca nu a intrat pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incalca regulamentul...altfel nu imi explic!