| ElenaMaria1 a întrebat:

De ce nu-mi raspunde nimeni la intrebari?sad sau a-ti raspuns si TPU-ul asta nu arata. Nici macar raspunsurile mele nu le vad.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate pe site în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-20 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.

Dacă ai întrebări fără răspunsuri, înseamnă că încă n-au fost citite de cineva care știe răspunsul și este dispus să și răspundă. Mai ai puțină răbdare!
Succes.

1 răspuns:
| hideaway a răspuns:

Bunå!
Råspunsurile tale nu apar imediat dupå ce le pui. La cealaltå întrebare, ai våzut... ei råspund numai la întrebåri la care se zice " Fundaa!". Ştiu nu e frumos ce fac ei. Eu råspund la toate întrebårile.
O zi bunå!