| anonim_4396 a întrebat:

De ce TPU arata unele intrebari cu "Raspunde primul" daca la acele intrebari exista deja raspunsuri? Este o eroare obisnuita sau aceste erori apar doar pentru ca nu am un cont pe TPU motiv pentru care postez raspunsurile mele si intrebarile mele ca anonima?

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

"Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor mai noi pe site si cele anonime, temporar nu vor fi vizibile decat autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea."Intră pe Întrebări frecvente şi vei afla mai multe despre regulile TPU.

| anad a răspuns:

Am fost in aceasta situatie si am dat un link, dar apoi au aparut pe site n raspunsuri deodata. Am fost si acuzata de cineva ca i-am copiat raspunsul!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sincer aceeasi intrebare mi-am pus-o si eu, dar nu am gasit inca un raspuns.

| 334499 a răspuns:

E din cauza timpului de raspuns al site-ului, care e foarte mic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai de mine.Costa mult sa-ti faci cont? N-ai timp cred.

| ●ąƖɗą●Φ iЦвęsƮę Рę lęжЦ● a răspuns:

La mine nu apare aşa cum apare la TINE! :-p