| Alicevip a întrebat:

De ce nu mi se posteaza raspunsul daca l-am dat?
De ce la intrebari imi spune ca nu am pus decat o intrebare cand de fapt am pus 4?
De ce imi spune ca am 3 raspunsuri dar de fapt am 30?

Răspuns Câştigător
| david1234567890 a răspuns:

1) Dacă sunt răspunsi care nu se publică, poate să fie conexiune rea la calculator sau din motive cu site-ul. Mi sa întâmplat și mie.
2) Dacă ți sepune o întrebare dar tu ai 4 trebuie să fie din doar o problemă ( cred și eu ) : la mai mulți useri se întâmplă ca ața să fie, dar în următoarea zi îți va apărea.
3) Tot ca la treaba cu întrebările. Dacă nu merge asta, contactează-i pe cei de la TPU : http://www.tpu.ro/contact
Baftă!

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Fiind junior, postarile tale inca au nevoie de moderare inainte de a aparea pe site, iar informatiile de pe profil se actualizeaza o data pe zi, dimineata.

Alexandra - TPU

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca raspunsurile tale nu incalca regulamentul, NU sunt raportate/ sterse ele vor aparea ca numar maine dimineata.RABDARE

| Naяutσ a răspuns:

O sa-ti apara peste 2-3 zile laughing
Asa patesc si eu :3

| Dippa a răspuns:

Aşa am păţit şi eu.O să îţi apară.