| LivLiviu a întrebat:

De ce nu mi se posteaza raspunsurile la intrebari direct? Apare in asteptare.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Le verifica robotelul apoi apar postate, asa se evita limbajul obscen.

| LivLiviu explică (pentru mgtow):

Mai am o problema. Postez raspunsuri si cand dau la profil, la raspunsurile mele nu imi apar. Cum ar veni nu mi posteaza raspunsurile

| mgtow a răspuns (pentru LivLiviu):

Daca trec in jur de 5 minute si nu apar du-te la contact sus in dreapta si spune-le porblema.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Liviu, tu ești un utilizator nou și în primele ore-zile răspunsurile tale necesită o aprobare. În timp însă nu vei mai avea această problemă și răspunsurile tale vor apărea aproape imediat (între 0 și 10 minute).

Bine ai venit printre noi! Baftă!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La toti utilizatorii este asa, toate raspunsurile trec pe la moderare, cu exceptia celor ale expertilor TPU. De altfel ele nu sunt afisate imediat de programul TPU, ci doar dupa cateva minute, atunci cand se face actualizarea site-ului.
Citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si te lamuresti in legatura cu TPU. Numai bine!

| eueueueofda a răspuns:

Pentru k sunt verificate. ai rabdare ca apar in cateva minute