| ady2607 a întrebat:

Ca niciodata, vad ca am raspunsurile in asteptare. De ce nu mi le afiseaza direct, ca inainte? Am suparat pe cine nu trebuie?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Aşa este la toţi. Nu ai supărat pe nimeni.happy
Odată postat, un răspuns va fi vizibil pe site, însă numai pentru utilizatorii logați. Cei care nu sunt logați pe site vor putea vedea răspunsurile numai după ce acestea au fost aprobate de către 3 moderatori, sau au acumulat 20 de vizualizări.

5 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Si la mine este la felbig grin.
Sper sa se rezolve problemele de acest gen cat mai curandhappy.

Bafta.

| Roby67 a răspuns:

Daca urmaresti raspunsul vezi ca apare ca si pina acum.
Este o problema a site-ului care se rezolva

| Kate21 a răspuns:

Trebuie doar sa ti le verifice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai fost suspendat
dar se pare ca acum ai revenitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si mie imi apar ca fiind in asteptare, dar daca ma duc la intrebarea respectiva imi apare raspunsul...(foarte interesantthinking). Pai daca nu ti-au aparut inca, ai putina rabdare, iti vor aparea putin mai tarziu.Modificarile astea...cred ca toata lumea are deja macar o nemultumirestraight face.