| addutza a întrebat:

De ce nu imi apar raspunsurile la intrebari. am dat la mine la RASPUNSURILE MELE si imi apare IN ASTEPTARE sau ceva de genu. sunt membru nou si nu prea stiu cum merg lucrurile pe aici happy

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Sunt foarte multe raspunsuri postate si de ceilalti utilizatori si de aceea iti apare la raspunsul tau "In Asteptare"pentru ca sunt foarte multe raspunsuri pe TPU.Dar se vor actualiza datele in cate va ore sau minute si nu va mai scrie asa.
Pa, pa!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail.
Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU şi dă clic acolo, unde ţi se cere, şi în câteva ore vei putea să răspunzi fără probleme.
Succes!

NOname
| NOname a răspuns:

A, şi fă cunoştinţă şi cu regulamentul site-ului: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente!
Succes!

| Alexandra_1434 a răspuns:

La raspunsurile mele vezi ce raspunsuri ai scris la intrebarile celorlalti, ca sa vezi raspunsurile la intrebarile puse de tine trebuie sa dai la intrebarile mele si sa dai clic pe intrebate dai in jos dupa ce iti apare intrebarile si vezi ce raspunsuri ai primit.Si daca vr sa dai fundita celui mai bun raspuns iti apare la sfarsitul mesajului de la el o fundita si tu dai clic pe ea, automat acea persoana va primi fundita de la tine. Sper ca te-am ajuta. Fundita?