| Reginald a întrebat:

De ce nu mi se vede imaginea de profil cand raspund la intrebari?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Pentru că trebuie aprobată de un admin.
Ai puțină răbdare și în câteva ore o să îți apară.
Baftă!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că abia ai schimbat-o. Trebuie aprobată.
(Oare și Einstein ar fi pus o astfel de întrebare, când îi stă regulamentul la dispoziție?)

| Reginald explică (pentru NOname):

Tinand cont caera fizician, probabil ca ar gandi 24/7 la problemele lui, si nu ar avea timp sa piarda pe aici, deci stim ca nu ar fi pus o astfel de intrebare, si nici alta intrebare.

| NOname a răspuns (pentru Reginald):

Ok. Aici am vrut să și ajung. Atunci cum de...?

"Dar daca as fi la fel de inteligent ca Einstein as face acelasi lucru care il fac deja, doar ca poate mai bine..."

http://www.tpu.ro/......in-in-cap/

Te contrazici, nu ți se pare?

| Reginald explică (pentru NOname):

Nu mi se pare, fiindca ceea ce fac eu nu este ca raspund la intrebari pe TPU. HAHAHAHAHAHAHA... Ok. Fac si asta, dar de asemenea si mananc, si beau... credeam ca e de inteles ca nu ma refeream ca o sa mananc sau o sa raspund la intrebari pe TPU mai bine. Infine. Eu ma refeream ca as face ceva anume mai bine, deci nu o activitate ce o fac in timpul liber. Sper ca te-am lamurit.

| NOname a răspuns (pentru Reginald):

Eu nu pot să ghicesc ce e în mintea ta. Trag concluziile din informațiile pe care mi le pui la dispoziție. Așa că pe viitor ai grijă ca ceea ce spui și ceea ce vrei să spui să coincidă.
Succes.