| TamplaruAnisoara a întrebat:

De ce nu pot sa adaug detalii la întrebare celor care mi-au răspuns?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Apesi pe raspunde
daca detaliul e destul de important, apesi pe raspunde si acolo scrii: modific intrebarea ca sa apara sus
apoi te duci in dreapta sus pe numele tau, apesi pe intrebarile mele si apoi gasesti respectiva intrebare si apesi pe modifica

modifica apare dupa un timp, cateva minute... nu stiu foarte exact de ce, presupun ca are de-a face cu un mecanism de a proteja incarcarea tranzactiilor in baza de date CPU (o modificare e o tranzactie... presupun ca exista un cuvant mai bun, dar nu imi vine acum cand inca nu mi-am baut cafeaua big grin )

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti adauga dar nu stii cum.
Vezi ca sub raspuns exista un buton Raspunde, dai pe acesta si iti apare o fereastra in care scrii detaliile.

| laSoledad a răspuns:

Pentru ca esti utilizator junior si dureaza ceva pana ti se afiseaza comentariul. Eu cand am fost la nivelul junior, imi lua si 4 ore pana sa se afiseze comentariul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te are la ignore.