| roxyb97 a întrebat:

De ce nu pot sa primesc emalul de confirmare la TPU zice ca mi-l trimite dar cand intru in mail nu e acolo ce pot sa fac va rog frumos ajutor

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Verifică şi la Spam, iar dacă nici acolo nu e, atunci spune problema ta la contact insistând cu mesaje până ţi-l trimite!
http://www.tpu.ro/contact
Succes!

| Maysa a răspuns:

Verifică și în 'Spam'! Dacă nu e nici acolo, înseamnă că adresa de e-mail care ai introdus-o este incorectă. Dacă ai verificat-o și este corectă, iar tot nu ai primit e-mailul de confirmare, scrie la Contact

| ateu a răspuns:

Mai retrimite inca o data acel link de confirmare

| WaKeUp19 a răspuns:

Asa e, ai verificat la spam, ca eu numai pe spam l-am primit pe alt cont happy

| saske97 a răspuns:

Nici nu eu l-am primit, dar cred ca o sa apara el, ai verificat si la spam?happy