| MaryLaury a întrebat:

Buna happy cum pot confirma linkul care mi se trimite zice ca: linkul de confirmare a fost trimis la emailui meu care-l am aici la TPU si trebuie sa-l confirm unde trebuie sa intru, unde primesc acest link de confirmare funda :*

Răspuns Câştigător
| IonutzWoW a răspuns:

Acest link il vei primi pe email. Te loghezi pe messenger, iar jos in partea dreapta iti va arata ca ai primit un email de confirmare. Dai click si iti va intra pe o pagina in care iti va aparea un link mai lung. Dai click pe el si gata, sa activat!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Cum sa ai mail la TPU? Pe ce lume traiti fratilor? TPU iti trimite mail de confirmare la tine pe mail, in care o sa gasesti un link pe care trebuie sa faci click. Astfel ai realizat confirmarea. Tu nu stii care iti e mailul?