| 0CruciFix a întrebat:

am o intrebare.Cum fac sa-mi schimb poza de profil la noul facebook, ma duc cu cursorul pe poza mea de profil si nu imi arata schimba imaginea imi arata editeaza imaginea si cand dau click pe editeaza imaginea imi arata ca pot sa selectez doar imaginile care le-am mai folosit ca poze de profil din albumul poze de profil.Ce ar trebuie sa fac ca sa pot sa-mi pun o poza pe care o doresc eu din computer?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Încarci pe facebook poza pe care o doreşti, sau dacă e deja încărcată cu atât mai bine, apoi o deschizi şi jos o să ai "Etichetează", "Opţiuni", "Distribuie" şi "Îmi place". Apeşi pe "Opţiuni" şi selectezi "Make Cover"... Baftă!

3 răspunsuri:
| Andrei_Nelu_1996 a răspuns:

Pui poza dorita pe fb intr-un album oarecare si dai la optiuni--> adauga ca fotografie de profil

| didilika a răspuns:

Pai.Daca ai timeline, trebuie sa duci cursorul pe poza.Acolo trebuie sa iti apara "editeaza poza".Dai click si o sa iti apara putin mai jos "incarca poza". Apesi acolo si alegi poza pe care o doresti:*Astept fundahappy

| Pesec a răspuns:

Editeaza fotografia e profil-incarcare foto-si cauta in pc:* bafta