| Thecurious a întrebat:

De ce nu pot trimite mesaje in privat?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimanui nu poti trimite mesaj?

| Thecurious explică (pentru RAY):

Am incercat sa trimit mesaj unui senior, insa nu apare la sectiunea "mesajele mele". Cred ca nu a fost trimis.

| RAY a răspuns (pentru Thecurious):

Am patit si eu asta, felicitare ai incercat?

| RAY a răspuns (pentru Thecurious):

Da-mi si mie acel id de user sa vad

| Thecurious explică (pentru RAY):

Nu

| Violleta2022 a răspuns:

Mesaje in privat poti trimite numai dupa ce te imprietenesti cu persoana respectiva.
Adica, mergi in contul lui si-i ceri prietenie si dupa ce el iti aproba prietenia, abia atunci poti sa-i trimiti mesaj persoanl.

| LPCTSTR a răspuns:

Acel user a setat ca mesajele să vină de la prieteni ori de la nimeni.
Încearcă, totuși, să întrebi printr-o felicitare.

| teo530 a răspuns:

Poate are setat să primească mesaj doar de la prietenii lui sau de la niciun utilizator ori te ignoră.