| вεвїŧѕά a întrebat:

Hey~ Se mai pot trimite mesaje cu privat?big grin Daca da cum? Dau fundiitsabig grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, se poate.
Mergi la userul care te interesează și clic pe fereastra trimite mesaj și apoi urmezi pașii.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Adry05 a răspuns:

Dai click pe numele utilizatorului cui vrei sa trimiti mesajul, si iti apare profilul lui, sub datele acelea [ajuta oamenii din... ultima logare in.] scrie trimite un mesaj, da-i click acolo iar la subicetul mesajului scrii ce vrei tu de exemplu "buna" iar la continut ii scrii mesajul. Succes! Craciun fericit!:*

| Adry05 a răspuns:

Aaa am inteles eu gresit sorryrolling on the floor)

| ExtraSakadat a răspuns:

Nu, nu cred!

| TwEEty_9286 a răspuns:

Nu se trimit mesaje pe nr privat, sper ca te-am ajutat!

| вεвїŧѕά explică:

Pe telefon ma refer Adry05 rolling on the floor

| mihiai a răspuns:

Nu stiu