| 358ili a întrebat:

De ce pe TPU nu poti trimite mesaj oricui? La utilizatori stiu ca nu se poate dar am incercat la utilizator junior si tot nu m-a lasat!happyFunda

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Indiferent de gradul utilizatorului respectiv, el trebuie sa aiba setat sa primeasca mesaje de la toți userii, pentru ca, tu fiind "Junior", nu ai toate drepturile depline, ci doar "pe jumatate".
"Seniorii" pot trimite mesaje oricui.
Ca sa devii "Senior", trebuie sa ai 100 de raspunsuri scrise și aprobate și 10 zile de vechime de pe site.
Mult succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie ca utilizatorul respectiv să aibă setată de la editare profil opţiunea de a primi mesaje de la toţi utilizatorii TPU. Tu fiind junioară nu poţi trimite mesaje utilizatorilor ce nu şi-au ales de la editare profil această opţiune, indiferent de grad (junior sau senior).