| IceCreamDoll a întrebat:

De ce s-a nesimtit lumea de pe TPU si nu mai raspunde nimeni la intrebari. Trebuie sa repet o intrebare de minim 3 ori si daca primesc 2 raspunsuri consider ca e mana cereasca. La ce si-au mai facut unii cont pe acest site daca il folosesc in scopuri proprii, neajutandu-i si pe ceilalti. Ce considerati ca trebuie de facut? Fundita si voturi pentru toti care imi raspund!

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Dc la o gramada de intrebari raspunsul cu aninim e castigator cu toate ca nu scrie nimic?!?! si cred si eu ca sunt pe anonim dra nu stiu cum sa ma dau inapoi (haa la caont imi zice ca ultima logare e pe 1 auglaughing)

| IceCreamDoll explică:

Da si pe mine ma enerveaza reclama asta.

| florin223 a răspuns:

Nu sa nesimtit nimeni dar ideea e ca te saturi de intrebari gen "Ce parere aveti despre culoarea verde?""" Cred si eu nu stiu din astea

| mixx_4759 a răspuns:

Foarte nesimtita lumea... pacat de site!

chiar nu am idee ce e de facut laughing

( app ma enerveaza reclama asta cu capacele coca cola, pe voi nu? laughing )

| lalysa a răspuns:

Sincera sa fiu nu am inteles intrebarea prea bine...dar unii isi fac konturi pentru ca nu gasesc raspunsurile pe cei care ii intreaba.asa este mai usor pe net tot exista cineva care sa iti raspunda la intrebarewinking