| AlexMercer a întrebat:

De ce s-a schimbat optiunea in loc de tine-ma logatpentru 15 zile acum s-a schimbat la tine-ma logatpentru 7 zile?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Vezi aici: http://www.TPU.ro/......i-trebuie/

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ca s-a schimbat, n-ar fi mare problema. Ideea e ca, ori de cate ori adminii se bat cu pumnii in piept ca lucreaza din greu la optimizarea site-ului, lucrurile merg din rau in mai rau.
Au schimbat numarul de zile de logare; si ce daca? Poti sa bifezi si de 3 ori/zi ca vrei sa stai logat, dar, daca inchizi site-ul si intri din nou, iar o iei de la capat cu inregistrat-bifat-logat. Deci, optiunea aia continua sa fie absolut inutila.
Altminteri, adminii sar de c** in sus la fiecare intrebare de genul asta si se lauda ca totul merge perfect.
Le recomand (adminilor) cu mare caldura, folosirea unui DEX pentru a vedea sensul cuvantului "perfect".

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu am IP dinamic, deci...cade si asta. Pur si simplu, au niste programatori de cacao si aia habar n-au ca problemele de genul asta nu se pot rezolva cu cheia de 13.

| TPU.ro a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ruxandra, am verificat datele tale de logare si ai IP dinamic.

Alexandra - TPU

| monstrulet a răspuns (pentru TPU.ro):

Faceti macar sa-l lase pe firefox sa-ti tina minte parola. M-am saturat sa o scriu toata ziua...

| TPU.ro a răspuns:

Aceasta optiune s-a schimbat din ratiuni de securitate. Acum reintroducerea datelor de logare se cere si atunci cand se schimba locatia din care intrati pe site.

Alexandra - TPU

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru TPU.ro):

Iar imi jigniti inteligenta! Eu intru, intotdeauna, de pe calculatorul meu de acasa, calculator care, de 7 ani nu si-a schimbat locatia. Deci, gasiti alta explicatie, MAI fantasmagorica decat asta.

| georgej a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Cred ca se refera la adresa IP, ci nu la locatia fizica.

| monstrulet a răspuns:

E stresant sa te loghezi toata ziuastraight face