| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă cu opţiunea "Ţine-mă logat 7 zile"? Că funcţionează aiurea. După două-trei zile îmi spune iar să mă loghez.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si mie la fel, nu ma tine deloc logat nici pe tel nici pe laptop

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te loghezi si in alta pare? alt browser? alt dispozitv? ca atunci logic ca nu mai merge

| sabin89 a răspuns (pentru suntserios):

Nu mă loghez în altă parte. Pe acelaşi dispozitiv, pe acelaşi browser.

| ovidiu123432 a răspuns:

Probabil este de la tine, mie imi merge perfect. nu stiu de ce tie nu iti merge.