| Biiskrem a întrebat:

De ce se șterg automat mesajele? Aveam 300+ mesaje de anul trecut - primite și trimise - cu un anumit utilizator și acum am rămas cu 18, cele mai recente. M-am uitat de câteva ori acum ceva timp, 200, 100, 50...
Deranjează pe cineva că-s mesajele alea acolo? Poate îmi amintesc ceva și vreau să recitesc un anumit mesaj. Nici nu scrie undeva pe site să scriu ce-mi trebuie în altă parte că rămân fără.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dap, şi pe mine mă oftică treaba asta. Mi s-au şters o groază de amintiri. sad

| LostInPark a răspuns (pentru NOname):

Da, amintiri mai ales din perioada cand eu nu-ti scriam, ce vremuri... sad Si zici ca s-au sters toate, asa-i? sad

| NOname a răspuns (pentru LostInPark):

Aha. sad

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Furacios robotel avemlaughing
Ar trebui schimbat
Capul sus; D

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pornim inchiziţie de roboţei?hee hee

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

rolling on the floor DA.Nu ma lasa cu pucte de suspensie, cica il doare capullaughing
Nu ma lasa cu litere de tipar...
Sunt cuvinte care NU pot si puse doar la D&S, desi merg si la sanatate...si cate si mai cate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Stai stai stai stai... tu inca mai traiesti? :o

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

NO.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Rămân păstrate în contul tău, fix un an, atât. Apoi, se șterg automat. Nu cred că e vorba de vreun deranj, ci doar că anual, se face câte o mică "curățenie".
Mesajele din 23.08. 2015, vor fi eliminate în data de 23.08. 2016. Așa e aici, pe TPU. Îmi pare rău că nu ai știut... straight face

| Fatamuntilor a răspuns:

Robotelul asta e supra aglomerat.Nu agreaza mesajele multe... asta e.
Nu -mi convine nici mie.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ia stai.De cand nu ai mai primit mesaje?
Eu stiu ca se sterg mesajele mai vechi de un an. Daca ti se pare ceva suspect, poti scrie aici http://www.tpu.ro/contact,dar vei primi raspuns incepand de luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e TPU obligat sa-ti mentina tie integritatea postarilor/mesajelor. E un serviciu/site gratuit pana la urma.

Daca ti-e asa de folos un mesaj sau mai multe nu inteleg de ce nu iei legatura cu respectivele persoane in privat in alta parte (mail, Skype, etc.)