| Buresbista123 a întrebat:

De ce sterg securistii astia de administratori ai TPU raspunsuri care nu contin nimic jignitor,rasist, trivial etc?

13 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Defect profesional.
Cand ai toate mijloacele de a sterge raspunsuri, e greu sa n-o faci cu mult prea multa usurinta.
Securisti e prea mult spus, nici macar nu cred ca doar adminii toaleteaza raspunsurile, sunt niste oameni care traiesc pe fuga dupa propriile interese si sensibilitati si se lasa iritati de idei in fata carora aveau deja o sensibilitate formata, sa stii.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pe principiul ca intrebarea la care ai raspuns a fost raportata si apoi eliminata, odata cu intrebarea, au zburat si raspunsurile noastre...
Am obosit sa tot intreb la administratie, asa ca, nu ma mai obosesc.
O zi bunahappy

| corbulalbrosu a răspuns:

L-am adresat si eu aceeasi intrebare.Mi-au dat un raspuns balmajit, echivoc nimic concret. Frustrant dar ......asta e laughing

| neutrino a răspuns:

Ei sunt stapanii si le stiu pe toate, ca si activistii de partid: intotdeauna ei au dreptate.

| Fatamuntilor a răspuns:

Din exces de zel!
PS VEZI si postarea mea pe aceasta tema
PS Poate postarile de acest gen vor atrage atentia administratiei.
Mira-m-as!

| OldSoul a răspuns:

Nici eu nu stiu...
Chiar as vrea sa aflu.

| Wøodenpints a răspuns:

Să mă mai plâng?

http://i.imgur.com/KX1Nxyw.png

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

rolling on the floor tu esti preferatul lor nu gluma. sa stii ca atunci cand nu iti vor mai sterge raspunsuri au incetat sa te iubeasca laughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, mă simt băgat în seamă.

| Kaℓi a răspuns:

Eu am impresia ca se sterg raspunsurile de la intrebarile care dispar happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si bine iti face ala care te sterge. laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Putem apela la serviciile tale de EventLogger big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu intrebi.tot tu raspunzi? Or fi descoperit ca personalitate multipla, asa s-ar explica