| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt tot un Utilizator Junior daca am mult peste 100 de raspunsuri la intrebari si sunt pe site de cateva luni bune?
Plus ca numarul de puncte mi-e acelasi de cand am inceput sa folosesc TPU...Ciudat.

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna, TheaR! Intampinam ceva probleme cu acest contor. Speram sa le remediem cat mai curand.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Bine, de asteptat pot sa astept.
Ma bucur ca mi-ati raspuns la mesaj. Multumesc.

| TPU.ro a răspuns (pentru anonim_4396):

Noi incercam sa le solutionam cat mai curand, dar de aceasta data e posibil sa fie nevoie de refacerea completa a acestui sistem. Va vom tine la curent.

Alexandra - TPU

| TPU.ro a răspuns:

Am gasit o solutie temporara, acum esti senior, iar punctajul tau a fost actualizat.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Multumesc mult happy

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu esti singurul care se plange, e de jale, de joi nu merge mai nimic, am trimis mesaje, dar vad ca nimic, ieri am primit totusi un mesaj de la admini cu mentiunea ca o sa se remedieze ..azi am mai trimis un mesaj..asteptam.
O zi frumoasa sa aihappy