| dayia a întrebat:

De ce toata lumea cere fundite pe TPU? Ajuta la ceva?

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Fundele valoreaza vreo 100-1000 de puncte nu mai stiu, pai poate ca doresc sa fie rasplatiti pentru raspunswinking

Uni insa devin foarte enervanti si obositori cand cer funde si eu niciodata nu am dat funda la cineva care mi-a cersit-o, indiferent ca era sau nu raspunsul cel mai bunbig grin

6 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

65% din utilizatorii acestui site cer funde. Pai nu stiu ce pot face cu ele. Valoreaza doar 1000 de puncte si iti schimba locul in clasament. Sper ca te-am lamurit.

| Minks a răspuns:

Nu chiar.

| Smiley a răspuns:

Toata lumea cere fundite fiindca cu ajutorul acestora pot ajunge experti TPU
deci imi dai funda?

| Sconcsiş a răspuns:

La rank.
O fundiţă = 100 puncte

| andutxza a răspuns:

Pentru ca unii sunt obsedati de ele! Sau de alte beneficii pe care le pot oferii funditele.

| Geeeo21 a răspuns:

Nu.unii raspund doar pentru fundite, altii raspund ca sa ajute pe cei cu problemehappy!