| anonim_4396 a întrebat:

De ce toata lumea cere fundite? cu ce te ajuta aceste fundite? experienta?

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Eee...vor toti sa fi expert TPU, eu daca raspund cuiva,nu raspund pentru fundite. Si nu ma supar ca primesc tot felul de voturi[stupid], Cate voturi de stupid am luat laughing, si n-au fost raspunsuri stupide,in fine poate am mai clacat si eu.

P.S Cand am intrat in marea familie TPU,am vazut ca era la moda sa ceri fundite,am mai cerut si eu,dar la inceput, acum mi-e indiferent, ajut lumea fara a mi se inapoia ceva in schimb.