| Drastlar a întrebat:

La ce ajuta pe TPU funda pe care toata lumea o cere?

12 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

1. Ce-i fundiţa?
- răspunsul câştigător la o întrebare.
- este un fel de premiu care se oferă pentru răspunsul considerat cel mai folositor de userul care a pus întrebarea.
2. Cum se dă fundiţa?
- pui o întrebare şi primeţti mai multe răspunsuri.
- în dreptul fiecărui răspuns apare o fundă gri pe care, dacă apeşi, se face portocalie
- tu alegi răspunsul cel mai folositor şi apeşi pe funda din dreptul lui.
- pe ecran îţi va apărea o căsuţă în care va scrie: „Eşti sigur că vrei să alegi acest răspuns ca fiind câştigător?" şi tu apeşi pe „Da".
Cine primeşte fundiţa, primeşte şi 100 de puncte.
Lumea o cere pentru că [,] crede că aşa va fi mai şmecher. Dar, în realitate, nu-i deloc aşa.
Ajută la încă 100 de puncte ce mare lucru.

| Gizăz a răspuns:

La umflarea stimei de sine pe care cei care cer fundă nu o au în viața reală.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu te ajuta asa de mult numai ca primesti 100 de puncte pentru o funda si te ajuta sa scazi in rank.

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Funda nu ajuta la nimic.Recunosc,si eu mai cer, ca imi place fundele, dar nu ajuta la nimic iti maresti punctele cu 100 de puncte. Funda nu conteaza nimic.Nu ajuta la nimic, doar la marirea punctelor cu 100 de puncte, si din multe voturi, raspunsuri si funde poti deveni expert TPU sau userul anului.

| ΔH a răspuns:

E o prostie funda aia... e doar pentru lauda

| Patrăţel a răspuns:

Mai sunt sute de astfel de intrebari, o sa dau copy/paste la raspunsul meu, sper sa nu te superi : Atunci cand ajuti o persoana, si raspunsul dat de tine este foarte folositor pentru persoana respectiva, ca un bonus primesti acea ''fundita'', care sunt simbolice, dar cu ajutorul lor poti ajunge ''expert TPU'' sau '' userul anului'', eu cam atat stiu tongue love struck baftaa!

| Chrysk2 a răspuns:

Nu ajuta la nimic, doar faptul ca ai multe funde...si sa urci in rank happy
Asta vor toti cacatiihee hee
poti sa te uiti la raspunsurile mele sa vezi ca nu ii suport, sunt niste cretini.

| ioanaioana a răspuns:

Pai cu cat ai mai multe funde, cu atat mai aproape esti de a fi expert TPU

| A98 a răspuns:

Eu nu cer funda la raspunsurile pe care le dau! apropo(FUNDA?)laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-o pui pe cap. Cu cat mai multe funde cu atat coafura mai frumoasa.

| andrei1121 a răspuns:

Cu cate ai mai multe fune cu atat esti mai bun nu ai vazut uneori unu care scrie userul anului sau expert TPU aia inseamna ca are o groaza de funde

| Lorena_3032 a răspuns:

Iti da 100 de puncte in plus.
Nu e atat de mare lucru incat sa ceri mereu.