| imifacuncontincarescriucudiacritice a întrebat:

De ce TPU are, mai mereu, "probleme tehnice"?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod paradoxal este tocmai din cauza succesului, TPU a depasit cu mult asteptarile creatorilor, atat serverul cat si programul sunt subdimensionate si fac cu greu fata numarlui de utilizatori. De ex., in mai anul trecut, cand m-am inregistrat eu, eram cca 45.000 de utlizatori inregistrati, acum sunt peste 227.000 de utilizatori iar numarul postarilor dintr-o zi este foarte mare, in medie de cca 500.000. Numai bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca adminii in loc sa-si faca upgrade la server cu banii din reclame...cumpara gadget-uri SF... dupa cum ne demonstreaza pe blog.

Stii cum e cu adminii TPU?
"Using our crappy site gets us a golden house! Suckers!"