| SuperNovaaaaa a întrebat:

Scz de categorie dar pe voi nu va enerveaza ca mai mereu apare "ne cerem scuze","probleme tehnice""incercam sa le rezolvam"la TPU.cand vreau sa intru pe cont sunt probleme tehnicestraight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa fac nimic ca sa impiedic acest lucru, asa ca imi pastrez calmul.Eu nu ma enervez niciodata pentru fleacuri.Sunt mereu si mereu prilejuri de a descoperi site-uri noi.

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Ba da straight face
la maxiim ma enerveaza ca dau de n ori refresh si degeaba.

| Nymphetamine a răspuns:

Ba da. De doua zile nici nu mi-am mai pierdut timpul pe site ca de cate ori face fite ma apuca toate pandaliile. straight face

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Ba da si mai ma enerveaza si ' Caută întrebări sau răspunsuri ' care nu prea merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar faza e ca face numai la anumite categorii de intrebari; vreau sa intru la familie si zice probleme dar daca intru peste juma de sec la alta n-are nimic! si pe mine ma enerveaza!
it's driving me crazy!