| anonim_4396 a întrebat:

De curiozitate, bara asta ce reprezintă?
http://i.imgur.com/BQGHV.jpg
Utilizatorii online de pe TPU cumva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Utilizatorii mai activi, nu doar online. E la fel ca la scoala. Profesorii ii vad pe aia mai activi la ore, iar pe ceilalti, nu prea, ca dorm. Asa face animatia(bara) aia.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, ai ghicit.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt doar cei online, nu cei activi!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să te mire, și eu eram și nu m-am văzut. Oricum, ai primit un răspuns destul de bun privind "nedumerirea" ta.
O noapte liniștită să ai.
Pa, pa.

| ahlrh a răspuns:

@CristinaCorporatrista
De curiozitate, acum să nu-mi porți pică că oricum, nici eu nu sunt perfect. Dar cine ești tu să-i ordoni niște lucruri?
Suntem toți egali, cu toate că unii se cred prea șefi sau nu știu ce specimene care nu pot să înțeleagă „respectul reciproc".

Sper să înțelegi partea bună a acestui mesaj.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Te-ai prins
tine-te bine...

| giuly a răspuns:

Sunt online şi nu mă arată.
TPU are ceva cu mine http://i.imgur.com/EdJZ4.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aham, călătorie plăcută. Știu. Dar gluma glumă, până la jigniri "dispari".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci eu de ce nu apar chiar acum pe pagina principala? Eu asa am observat. Daca intr-o zi am o activitate mai intensa(dau multe raspunsuri si mai ales daca mai sunt cateva si castigatoare) atunci ma vad si pe pagina principala.
In plus, am observat ca avatar-ul/poza mea de profil ramane in banner-ul de pe pagina principala chiar si dupa ce am dat log out de vreo 10-20 minute... oricum site-ul se actualizeaza greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@giuly, erai pe altă parte. Chiar lângă mine dar nu am făcut Print Screen. Aaaa și erai online, nu eștiwinking.
@Legiuitoarea, uneori nu m-am văzut acolo cu toate că eram on.

| aly_1946 a răspuns:

Eu stiam ca inseamna cei care dau cele mai multe raspunsuri. adica daca dai un anumit numar de raspubsuri intr-o zi apari acolo...nu stiu sigur ce numar e.presupun ca este destul de mare