| Alikke a întrebat:

Deci am o problema.
Am postat 2 raspunsuri la 2 intrebari diferite.
Pe al doilea l-am postat cu o diferenta de cam 20 de minute fata de primul.
Si al doilea, care l-am postat mai recent imi apare la intrebarea respectiva.
Si primul care l-am postat mai tarziu (trece aproximativ o ora de cand l-am postat), nu-mi apare la intrebarea la care l-am postat.
Mi-a mai facut unele faze, cum ca nu imi posta intreg raspunsul care il ziceam.
Si a trebuie sa rescriu partea la care ramasesem sa imi apara complet. straight face
Ce credeti?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nevoie de rescriere. Mai așteaptă până la reactualizare.
Succes!
Pa, pa.

| Alikke explică:

Uit sa mentionez faptul ca pe profilul meu imi apare ca am scris raspunsul de la intrebarea a doua. Dar cand dau direct la intrebare, nu apare acolo. Desi l-am postat mai tarziu fata de primul deci logic ar fi sa apara.
Sa il rescriu?