| TheBlackCrystal a întrebat:

Deci sunt noua pe TPU si nu stiu cum sa dau fundite. Cine poate sa raspunda cat mai explicit? Vreau cat mai repede raspuns!

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Bun, deci eşti nou(ă). Dă-mi voi să explic:
Fundă=răspuns câştigător=100 pct.
Funda o poţi da la o întrebare care îţi aparţine, celui care te-a ajutat cel mai mult.
O ai în dreapta, o fundă gri, la fiecare răspuns. Dai click pe cea din dreptul celui mai bun răspuns, mulţumindu-i pentru ajutor.
De asmenea, când vei deveni user senior, o să poţi vota răspunsurile primite, dar şi pe celelalte de pe site. O să devi user senior după 10 zile pe site şi cel puţin 100 de răspunsuri.
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa,pa!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În dreptul fiecărui răspuns este o fundă gri, dai clic pe ea, apoi pe ok și se transformă în portocaliu.
Se premiază răspunsurl cel mai bun pentru întrebător. Are 10 puncte.
Citește mai multe aici, http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Bine ai venit printre noi.
Pa, pa.

| AlexandraM776 a răspuns:

In dreptul fiecarui raspuns la intrebarea pe care a-i pus-o este o funda gri. Dai click pe funda a carui raspuns te-a ajutat cel mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit in comunitatea TPU happy deci fundele sunt niste recompense pentru acel ce te-a ajutat cel mai mult, in dreapta oricarui raspuns este o panglica gri, atunci cand vei da pe ea se va face oranj, dai click pe ae, va aparea un chenar in care te va intreba daca esti sigura ca vrei sa declari acel raspuns castigator, daca da, dai ok si gata happy

| KUBY78 a răspuns:

Pai cine comenteza ai apesi pe acolo pe imi place si gata.

| Posesiv a răspuns:

In dreapta postarii este o fundita. Click pe ea si gata.

| DanyTkd14 a răspuns:

Deci fundele sunt niste recompense pentru acel ce te-a ajutat cel mai mult, in dreapta oricarui raspuns este o panglica gri, atunci cand vei da pe ea se va face oranj, dai click pe ae, va aparea un chenar in care te va intreba daca esti sigura ca vrei sa declari acel raspuns castigator, daca da, dai ok si gata