| Fantaspirit2k23 a întrebat:

Din de cauza mă tot delogheaza de pe TPU?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si pe mine
au facut ei vreun update cu belele

| Fantaspirit2k23 explică (pentru suntserios):

Mersi pentru răspuns.

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

La mine vad ca persista si acum. Cristina ma sfatuieste sa sterg memoria cache. Dar nu de la mine e problema.

| suntserios a răspuns (pentru darrio2007):

E o problema generala parese. Văd că pe telefon merge ok acum.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Incearca alt browser.
la mine chorme a mers mai bine.
vad ca si-a revenit si pe mozila.

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Chrome am avut mereu. Dar tot asa face. Am intrat la 6 si mi-a facut de doua ori in 10 minute.

| Fantaspirit2k23 explică (pentru darrio2007):

Da face la fel, poate de pe Mozilla merge

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum la 18, 19 patesc si eu. M-am logat pana acum, de 7 ori intr-o ora.

| ReddY25 a răspuns:

Am mai patit si eu, probabil expira sesiunea

| AdioTPU a răspuns:

Se pare că între timp s-a remediat defecțiunea happy sunt de o ora on și nu m-a delogat.

| Fantaspirit2k23 explică (pentru AdioTPU):

Vai de capul nostru ce am ajuns draga Rosalia, in loc sa ne petrem timpul pe afara ca pe vremuri stam numai în casa și căutăm validare virtual, suntem într-o situație foarte gravă și nu suntem conștienți, treziti.

| BeingSelfless a răspuns:

Nu cunosc acest lucru, nu mi s-a întâmplat... dar fii sigur că ai bifat acea opțiune să te țină logat pentru 7 zile.