| mateielisey a întrebat:

Din ce cauza cand instalez CCleaner toata istoria de pe mozila se sterge si ma delogheaza de pe conturi?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu vrei sa-ti fie stearsa istoria si parolele salvate atunci trebuie sa debifezi stergerea acestora.
Deschizi CCleaner, intri in aplicatii si de la Mozilla Firefox debifeaza Istorie internet si Parole salvate si atunci n-o sa mai fie sterse cand dai curatare. Numai bine!

| JustCosmin a răspuns:

Nu prea stii la ce foloseste CCleaner. Acesta iti curata registrii, cache-ul din browsere, istoria navigarilor, paginile salvate. Mai detaliat, iti optimizeaza PC-ul pentru a merge mai bine. (vorba vine big grin)

| Dumnezău a răspuns:

Nu cand il instalezi, ci cand apesi Clean.Curata registri si fisiere dispensabile, printre care intra si modulele folositoare de cookies folosite in browsere.In vreo doua luni, daca folosesti doua browsere, pot sa se adune si 1 GB de fisiere dispensabile sau care ruleaza pe modul cookie,fisiere cache, temp-uri inutile si altele, de aceea ti le sterge, pentru ca e procesul de logare reversibil, cache-ul si browsing history-ul neavand aplicabilitate. Unde mai pui ca ocupa si loc mult.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Iti optimizeaza pc sterge fisierele temporare etc...