| raidu2004 a întrebat:

Fratilor voua cat va luat pana sa va aprobe un rasp sau un mesaj? Stiu ca sunt nou si ca dureaza mai mult pana este aprobat dar am raspunsuri care sunt in asteptare de 2 zile. Care a fost timpul tau de ast pana sa iti aprobe un rasp sau intrebare?( ma refer la cel mai lung timp de ast )

Răspuns Câştigător
| dreamerlainen a răspuns:

O sa ti se scoata moderarea dupa o perioada. Acum ti se raspunde greu pentru ca adminii sunt ocupati - fac sex in grup. happy

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu pateam asa cand am intrat prima data pe sitewinking Ai rabdare macar o saptamana si o sa reusesti sa trimiti raspunsuri in cel mult 3 minute.winking
Succes!happy

| lia a răspuns:

Tin minte ca si eu cand eram incepatoare disperam pana imi aparea un mesaj, of!
Nu mai tin minte, parca cel mai mult am fost nevoita sa astept trei ore. Sunt sigura ca dupa o saptamana nu vei mai avea probleme.

| dulshe a răspuns:

Salut! In primul rand iti urez bun venit pe site. Pana nu ai postat 30 de raspunsuri, va trebui ca raluca, sa iti aprobe ia tot ce faci pe site, iar dupa iti vor aparea automat.
Ai mai multe informatii aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
pa'pa si sper sa te simti bine printre noi!

| ka2 a răspuns:

Pai poate ai pus o intrebare, ce nu poate fi adaugata... limbaj inadecvat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ești nou pe site iar întrebările și răspunsurile tale trec printr-un filtru de verificare a conținutului.
Dacă se dovedește că este un conținut care are cuvinte jignitoare, dure care să facă instigare la persoană nu vor fii postate iar dacă totul este ok se vor posta.
Cu trecerea timpului și seriozitatea ta te vor ajuta să postezi mult mai repede.
Pentru informații suplimentare citește politica acestui site ori te adresezi direct Ralucăi, adminul site-ului la contact@tpu.ro.
Succes.
Pa, pa.