| anonim_4396 a întrebat:

Dragi admini,
Va rog sa-mi stergeti contul! am vazut eu ca nu dormiti sambata ca deja mi-a disparut o intrebare de pe celalalt cont. va roooog!
da de ce dureaza asa mult?

Răspuns Câştigător
| Darcos a răspuns:

Incalca regulile TPU...Si da-mi te rog funda ca asta e cel mai bun raspuns sa se stearga un cont
Sa incalci regulile la greu...

10 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Daca o s-o iei așa politicos cu "dragi", nu-ți mai șterg adminii contul nici în 2013. Enerveaz-o pe Cristina sau pe Alexandra încalcand regulile TPU-ului...

| anonim_4396 explică (pentru hideaway):

Bre, dar ce idei naspa ai! rolling on the floor
Nu ca zic, dar eu i-am disperat anul trecut asa tare, ca pana si Tenita m-a sunat acasa sa ma invite la o bere, doar-doar ma potolesc, cu promisiunea ferma ca au cedat toti psihic si o sa-mi stearga definitiv conturile vechi. Asa s-a si intamplat...

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant... thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, da ma sune si pe mine acasa ca barbat'miu abia asteapta sa mai rupa niste picioare. de fapt eu...haha, ca barbat'miu e romantic, miroase flori ca taurasul din desene animate, eu ce sunt mai "printesa razboinica" happy

| TPU.ro a răspuns:

La mail-urile de pe contact se raspunde in ordinea primirii acestora. Cand Cristina va ajunge la mesajul tau, iti va sterge contul.

Alexandra - TPU

| MrAngelus a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim.

Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente - sectiunea "Cum imi sterg contul?"

| wforweirdo a răspuns:

Şi eu am încercat de 100 de ori să îmi şterg celălalt cont, nu am mai intrat de foarte mult timp pe el şi mă enervează. De fiecare dată când le trimit mesaj, îmi spun ceva de genul "îmi pare rău bla bla bla. dar îţi dau paşii pentru ştergerea răspunsurilor" De parcă nu ştiu să le şterg şi singură. Mă enervează la culme, zici că suntem forţaţi să rămânem pe TPU.

| Darcos a răspuns:

Nu poti sa nu mai folosesti site-ul TPU?

| Darcos a răspuns:

Anunta prin contact adminul
http://www.tpu.ro/contact

| anonim_4396 explică (pentru Darcos):

Am trimis deja 3-4 mesaje. nu vreau sa-l las asa neinchis...

| Darcos a răspuns (pentru anonim_4396):

Incalca regulile TPU...Si da-mi te rog funda ca asta e cel mai bun raspuns sa se stearga un cont
Sa incalci regulile la greu...