| anonim_4396 a întrebat:

Dragilor, dacă admina ar convoca o întâlnire irl între toți userii de pe TPU, ați veni?
Să zicem că reuniunea ar avea loc în Radison Blu Hotel - Sala Merope și nu ar fi Coviduț.
V-ar tenta ideea de a ne vede la față și să schimbăm vorbe face to face? >:

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vin cu conditia sa ma vad cu persoanele care am avut legaturi bune aici, altii ma dusmanesc

| darrio2007 a răspuns:

Daca plateste admina cazarea si masa, la acel hotel, de acord.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. M-as intalni cu unii copii care m-au bălăcărit in acesti ani de TPU, sa vad daca vor avea acelasi curaj si face on face.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Poți invita punctual pe unii cu care ești prieten aici. Restul vor dori să păstreze acest statut de anonimi.

| Mosotti a răspuns:

Da, de ce nu?

| Fatamuntilor a răspuns:

Si pe Cristinuta servindu-ne cafele, ceaiuri sucuri!
Cum ar fi?

| Hammurabi a răspuns:

Au fost useri/prieteni de pe TPU care au venit aici în concediu și ne-am întâlnit și au stat la mine în hotel. Am făcut și chefuri.
Iar cu alții m-am întâlnit când am venit eu în RO.
Dar o întâlnire masivă cu toți userii TPU cum spui tu, cred că e ceva imposibil. laughing

| Emma30555 a răspuns:

Eu nu as fi tentata. Poate pentru început ar fi indicat sa ne vedem online în cel mai bun caz. Mulți de pe aici nu sunt cum par, sunt introvertiti, unii mai supărați poate nu ar fi o idee buna

| VoidEternal a răspuns:

Da, as vrea sa ii cer câteva sfaturi despre preludiu Jasminei. laughing

| stef87 a răspuns (pentru VoidEternal):

Dar sunt atatea fete, tocmai pe ea? Eu cel putin sunt blocat de ea, n-avem ce discuta.

| VoidEternal a răspuns (pentru stef87):

Eram ironic. Tot timpul spune că problemele din pat ale cuplurilor sunt cauzate de lipsa unui preludiu corespunzator. Sau că el o are prea mica.

| Lukasssz a răspuns:

Da,as vrea sa ii dau o flegma in ochi userului @relian.

| wildthing a răspuns:

Cine stie de cine te-ai indragostit tu pe aici si vrei sa-l/s-o intalnesti irl. tongue

| DonEduardo a răspuns:

Sigur ca da.

| chuckmanson a răspuns:

Ce sa zic sunt aproape de 1, 5 milioane de utilizatori pe site-ul asta. Adevărat sunt unii cu conturi multiple(precum nebunul ala de meme10memu), alții care au fost suspendați și alții care nu au mai fost pe TPU de ani de zile dar totuși, tot cred ca ar fi mult prea mulți oameni pentru a încăpea intr-un hotel.
Ar fi totuși câțiva useri pe care as vrea sa ii vad în viața reală rolling on the floor

| Gabryel85 a răspuns:

Wow, ce tare! :-) Doar că ne-am îneca de atâtea întrebări adresate de tine și de AlexDorinel. :-))

| AVAAVA a răspuns:

S-ar putea organiza undeva în aer liber, într-un parc.
Cu respectarea regulilor de distantare?

| Mertyk_Ion_1964 a răspuns:

Cred ca ai timp prea mult...şi nu prea ai ce face! Ai grijă, că ce-i prea mult strică...ca-ntotdeauna

| anonim_4396 explică (pentru Mertyk_Ion_1964):

Nu are nimic, noi să fim sănătoși!