| anonim_4396 a întrebat:

După cât timp, de la cerere, TPU îmi șterge contul?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Indiscutabil,ceva te leaga de TPU. Poate iti joaca adminul o festa.De ce vrei sa parasesti comunitatea?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu siguranta! Nu stiu ce-o fi. O noua lege a atractiei, poate. Cat e Universul de mare, parca cineva mi-a rasturnat gravitatia in cap. Am nevoie de un coechipier la bord. Nu pararesc nimic...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A 8-a lege a Kybalionului ar putea semana cu legea polaritatii( Totul are doua extreme, doi poli).
De ce ai intrebat dupa cat timp se sterge un cont, daca nu aveai intentia sa parasesti comunitatea?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vroiam un nou cont. A 8-a lege. 4+4=Love laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce nu te bucura ceea ce ai? Stii ca aceasta nemultumire iti poate aduce suferinta sufleteasca? O haina noua nu te va face mai fericit.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce am?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Acest cont, despre asta era vorba, nu?

| An_Bogd_1980 a răspuns:

Depinde in functie de cate cereri au. Bafta in continuare daca parasesti comunitatea